Zombie Combat: Trigger Duty Call 3D FPS Shooter

Zombi Avlama Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 50 MB
  • Version 1.0.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma T-Bull Sp. z o.o.
Zombie Combat: Trigger Duty Call 3D FPS Shooter; 2023 yılında New York sokaklarında çılgın bilim adamlarının hatalı deney sonrasında insanlığa bulaştırdıkları virüs ile birlikte insanların zombiye dönüşmesi ile başlayan maceralara tanık olacağınız adrenal

Zombie Combat: Trigger Duty Call 3D FPS Shooter; 2023 yılında New York sokaklarında çılgın bilim adamlarının hatalı deney sonrasında insanlığa bulaştırdıkları virüs ile birlikte insanların zombiye dönüşmesi ile başlayan maceralara tanık olacağınız adrenalin dolu bir zombi avlama oyunudur.

Yıl 2023 dünya zombi istilası altında. Zombi kıyameti gerçekleşiyor. Ölümcül virüs her yere yayılmış ve tüm insanlık zombiye dönüşmüş durumda. Size düşen görev, askerler olarak zombileri etkisiz hale getirerek dünyayı zombi istilasından kurtarmak.

Modern askerler ile zombilerin epik savaşlarına tanık olacak ve ürpertici sis efektleri, iliklerine kadar hissedeceğiniz yağmur yada kavurucu güneşin altında size verilen görevleri yerine getirmeye çalışacaksınız. Oyunda yaşayan ölüleri avlayabilmeniz için bir çok tüfek ve son derece ölümcül olan mini tabancalar yer alıyor. Dilediğiniz silahı seçerek zombileri avlamaya başlayabilirsiniz.

Adrenalin dolu bir oyun arıyorsanız Zombie Combat: Trigger Duty Call 3D FPS Shooter tam size göre. Mutlaka denemelisiniz!

Zombie Combat: Trigger Duty Call 3D FPS Shooter indir